Harmonogram rekrutacji na rok akademicki 2021/22

Ruszyła miniatury.pngrekrutacja na studia na UKSW. Szczegółowy harmonogram poniżej.

Rekrutacja na wszystkie 43 kierunki studiów rozpoczęła się 8 czerwca na stronie: https://irk.uksw.edu.pl/ i potrwa do 9 lipca 2021 r.

Wyniki o zakwalifikowaniu się na studia stacjonarne z kwalifikacją oraz na studnia niestacjonarne z kwalifikacją (Wydział Nauk Pedagogicznych oraz Psychologia na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej) zostaną ogłoszone 19 lipca o godzinie 12.00. Przyjmowanie dokumentów odbędzie się na poszczególnych Wydziałach w dniach 20-22 lipca.

Rekrutacja na kierunek lekarski niestacjonarny (studia z kwalifikacją) potrwa do 3 września. Ogłoszenie wyników tej rekrutacji odbędzie się 7 września.

W przypadku pozostałych studiów niestacjonarnych bez kwalifikacji rekrutacja trwa do 23 września lub do wyczerpania limitu miejsc.

Informacje o szczegółowym harmonogramie rekrutacji, terminach egzaminów dodatkowych i rozmów kwalifikacyjnych na studia II stopnia są dostępne do pobrania tutaj.

Źródło: uksw.edu.pl

11 czerwca 2021