Radio UKSW rekrutuje

Dołącz do Radia UKSW! Chcesz wkroczyć w świat mediów, rozwijać swoje pasje i zdobywać cenne doświadczenie? Teraz masz taką możliwość! Nasze radio prowadzi nabór do trzech działów: Redakcji Wiary, Muzyczno-Kulturalnej oraz Sportowej. Poszukujemy również osób chętnych do pracy jako realizatorzy, montażyści i administratorzy strony internetowej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Oto kilka powodów:

Zapewniamy rozliczenie praktyk – Kto powiedział, że praktyki muszą być nudne? Możesz wykorzystać tę okazję do zyskania cennego doświadczenia zawodowego.

Zdobycie pierwszego doświadczenia – Jeśli marzysz o pracy w mediach lub chcesz dowiedzieć się, jak działa radio, to u nas możesz zdobyć pierwsze kroki w tej branży.

Przeszkolenie – Dla osób zainteresowanych pracą jako realizatorzy czy administrator strony, oferujemy przeszkolenie, które pozwoli Ci sprawnie i efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i pracować z nami nad ciekawymi projektami radiowymi, zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury! Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz i rozpocznij swoją przygodę w świecie mediów z Radiem UKSW!

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/yjgYTKEaP2

06 listopada 2023