9 kwietnia Wirtualny Dzień Otwarty UKSW

Wirtualny Dzień Otwarty UKSW odbędzie się już 9 kwietnia od godz. 8:00! Jest to dobra okazja do zaprezentowania maturzystom oferty dydaktycznej naszej uczelni oraz zasad rekrutacji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedukowanej kandydatom na studia www.dzienotwarty.uksw.edu.pl, na której znajdą się szczegółowe informacje dotyczące m.in. kierunków studiów, wydziałów, stypendiów oraz procesu rekrutacji na rok akademicki 2021/2022. Kandydaci będą mieli okazję poznać przedstawicieli naszej społeczności akademickiej, którzy opowiedzą o zaletach studiowania na UKSW.

Na stronie pojawią się atrakcyjne filmy z życia uczelni, a także wywiady ze znanymi absolwentami. Podzielą się oni swoimi wspomnieniami z czasów studiów na naszym Uniwersytecie. Maturzyści będą mieli także możliwość pobrania dedykowanego im przewodnika, w którym znajdą się m.in.: harmonogram rekrutacji, opłaty za akademiki czy zasady ubiegania się o stypendia.

Osoby zainteresowane studiami na UKSW już teraz mogą się zapisywać na newsletter oraz dołączyć do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/450480746096153

Źródło: uksw.edu.pl

07 kwietnia 2021