Wspominamy Zmarłych

Czcimy pamięć i modlimy się za zmarłych pracowników, studentów, absolwentów i przyjaciół UKSW. 4 listopada zostanie odprawiona Msza św. za ich dusze.

Rektor ks. prof. Stanisław Dziekoński wraz z delegacją pracowników Uniwersytetu modlił się 30 października przy grobie śp. rektora ks. prof. Ryszarda Rumianka. Zapalono znicze i złożono kwiaty.

4 listopada w bielańskim kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, przy ul. Dewajtis 3, o godzinie 12:00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich zmarłych pracowników, studentów, absolwentów i przyjaciół Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Homilię wygłosi ks. prof. Henryk Skorowski.

Część artystyczna – Zaduszki Uniwersyteckie, wpisujące się w obchody jubileuszu XX-lecia UKSW, odbędą się tego samego dnia, tj. 4 listopada o godz. 18:00 w Auli Muzycznej UKSW, kampus Dewajtis, sala 116.

03 listopada 2019