„200 lat teologii uniwersyteckiej w Warszawie” – konferencja, transmisja na żywo w pierwszym dniu obrad w Radiu UKSW

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Chrześcijańska Akademia Teologiczna zapraszają na bardzo ważną konferencję „200 lat teologii uniwersyteckiej w Warszawie”, która odbędzie się w dniach 16-17 listopada.

• 16 listopada, od godz. 10:00 w Auli im. Jana Pawła II (kampus na Dewajtis 5) – pierwszy dzień obrad.
  • 17 listopada, od godz. 10:00 na Miodowej 21 C  – drugi dzień obrad.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na plakacie.  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Tych z Państwa, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w konferencji, zapraszamy na transmisję na żywo w Radiu UKSW w pierwszym dniu konferencji  – 16 listopada. Transmisji będzie można wysłuchać w godzinach 11.30-16.00 ( 1 i 2 sesja) na www.radio.uksw.edu.pl.  Zapraszamy do słuchania!

konferencja

14 listopada 2016