Letnia Akademia Rozwoju – projekt Biura Karier UKSW

Biuro Karier UKSW zaprasza studentów, doktorantów oraz absolwentów do udziału w Letniej Akademii Rozwoju.

Projekt jest dedykowany osobom, które chcą rozwinąć swoje kompetencje, czerpać inspiracje od doświadczonych ekspertów w danej dziedzinie, a także zdobyć cenne umiejętności i wiedzę niezbędną na współczesnym rynku pracy.

W ramach letniej Akademii Biuro Karier proponuje 6 inspirujących warsztatów prowadzonych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się swoim know-how w zakresie budowania marki osobistej i wizerunku, zarządzania talentami oraz wywierania wpływu czy też planowania swojego rozwoju.

Więcej o Letniej Akademii Rozwoju można dowiedzieć się w rozmowie dr Anny Gawrońskiej-Piotrowskiej z Panią Edytą Grochocką, Kierownikiem Biura Karier UKSW:

27 czerwca 2024