Dzień Otwarty UKSW

Już 18 maja w kampusie przy ulicy Wóycickiego od godziny 9.00 do 15.00 goście naszego Uniwersytetu wezmą udział w wielu ciekawych warsztatach i wykładach organizowanych przez naukowców oraz studentów i doktorantów UKSW.

Przy wydziałowych stoiskach będziecie mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną naszej uczelni. Dla miłośników sztuki studenci Wydziału Nauk Pedagogicznych wraz z osobami odbywającymi karę pozbawienia wolności przygotowali spektakl teatralny. Szaleni naukowcy również znajdą coś dla siebie. Warsztaty laboratoryjne „Ciepło i dźwięk wokół nas” zainteresują nie tylko uczniów, którzy są z nauką za pan brat. Mamy nadzieję, że czytelnicy „Zmierzchu” licznie stawią się na wykładzie „Wampiry w świetle archeologii”, zorganizowanym przez Wydział Nauk Historycznych i Społecznych. Pasjonaci dziennikarstwa i mediów dowiedzą się, jak prowadzić audycje w rozgłośniach radiowych oraz poznają podstawy dziennikarstwa telewizyjnego i śledczego. Poza prelekcjami i warsztatami przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Bądźcie z nami.

Aby zapisać się na warsztaty lub wykłady należy wysłać zgłoszenie na adres promocja@uksw.edu.pl podając tytuł warsztatu, liczbę osób, numer telefonu. Prosimy również o podanie kontaktu do opiekunów grup zorganizowanych. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona!

Szczegóły: http://www.uksw.edu.pl/pl/uniwersytet/uczelnia-dzis/aktualnosci/960-dzien-otwarty-uksw